Search
  • ניר שמואלי

עיצוב משרדים יוקרתי

בעלות על סוגי העסקים השונים, בהחלט קשורה בהמון אחריות וכרוכה בלא מעט תעסוקה מתמדת. בין התהליכים השונים שבעלי עסקים עוברים, הוא התהליך של עיצוב משרדים על ידי אדריכלים. עיצוב משרדים יוקרתי יוצר תדמית מסוימת לבית העסק, מסר עסקי ושיווקי שבית העסק מעביר ללקוחותיו.


כשהאסתטיקה והעיצוב הכללי של משרד משתלבים בצורה הנכונה, אפשר להגדיר משרד כמשרד מעוצב יוקרתית. אין ספק, כשנופלת ההחלטה לעצב את המשרד, באפשרותכם לבחור באנשי מקצוע שונים, לרבות אדריכלים ומעצבי גינות, אדריכלי נוף, אדריכלי מבנים ועוד. ישנן סוגי טכנולוגיות שונות בהן אדריכלים משתמשים, בין אם עבור תכנון גינות משרדים, תכנון יוקרתי של עיצוב משרד, או כל מלאכת עיצוב אחרת.


באילו סוגי טכנולוגיות אדריכלים משתמשים?


בין סוגי הטכנולוגיות בהן אדריכל משרדים מומלץ עשוי להשתמש, קיימת טכנולוגיה הנקראת טכנולוגיית BIM. סוג טכנולוגיה זה מאפשר ליצור מידול אופטימאלי עוד לפני שמתחילים באיזושהי עבודת בנייה ועיצוב של משרדים יוקרתיים לעתיד.

רגע לפני שמזמנים את שירותיהם של קבלנים לבנייה ועיצוב של משרדי יוקרה, מוודאים כי התבצע המידול המושלם עבור הפרויקט. בעזרת טכנולוגיית BIM, אדריכלים ומומחי הטכנולוגיה, כמו ניר שמואלי, ייצרו את המידול של פרויקט הבנייה באופן כזה שיחסוך עלויות עתידיות.


אדריכל מקצועי יכול להוביל לחסכון בעלויות בנייה


יחד עם חיסכון בעלויות של עיצוב משרדים יוקרתי ובנייתם, טכנולוגיית BIMמאפשרת לגלות בעיות פוטנציאליות, להימנע משלל עיכובים, תקלות וכדומה. אין ספק כי עיצוב משרדי יוקרה מחייב עמידה בדקויות רבות, בלוחות זמנים ובתקציבים אותם הלקוחות מייעדים לעיצוב המחודש של המשרד.


אדריכל לעיצוב משרד יוקרה אמנם לא יהיה חייב להסתייע בטכנולוגיות כמו BIM, אך אין ספק שמלאכת האדריכל תתבצע ביעילות רבה יותר אם ישכיל להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות. טכנולוגיות מתקדמות לעיצוב משרדים יוקרתיים, יכולות להוות את כל ההבדל בין משרדי המשדר יוקרה לבין משרד שהמסר העסקי שלו "נופל בין הכיסאות".
שלל הנתונים אותם אדריכלים משקללים ויוצרים הדמיה


אדריכלים לעיצוב משרדי יוקרה משקללים שלל נתונים מגוונים, אותם נתונים היוצרים הדמיות ממוחשבות שונות. ההדמיות והסימולציות בהן אדריכלים משתמשים עבור עיצוב משרדים, למעשה מייצרות נתונים מדויקים על המבנה.


בעוד שניתן לוודא נתונים לגבי האינטראקציה של המבנה עם רוחות ועם קרינה סולארית, ההדמיות והסימולציות יציגו בפני הלקוח עיצוב משרד יוקרתי. לאחר שהלקוח מתרשם וסוקר הדמיות שונות של עיצוב המשרד העתידי, האדריכל והלקוח מגיעים לאי-אלו הסכמות בנוגע לעיצוב המחודש של המשרד.


עד כמה פשוט לגבש הדמיה מוצלחת לעיצוב משרד?


לעיתים גם יהיה צורך ליצור הדמיות מרובות עבור לקוחות קפדניים יותר וקפדניים פחות, בעוד שלפעמים הדמיה אחת של אדריכל מומלץ לעיצוב משרדי יוקרה תקלע בדיוק למטרה, לרצונות הלקוח. אין ספק, עיצוב הוא תחום בו ישנם אנשי מקצוע מומלצים ביותר, כולל אדריכלי נוף, אדריכלי משרדים, מעצבי גינות וכו'.


יחד עם זאת שישנם לא מעט אנשי מקצוע מצוינים לעיצוב משרדים, חשוב יהיה לבחור באדריכל אשר בינו לבינכם יהיה את הקליק העיצובי והמקצועי הנכון. לא פעם, פרויקטים של עיצוב משרד יכולים להיתקע באמצע התהליך, וזאת בעקבות אי-הסכמות ובעיות שונות שעשויות לצוץ.
מניעת תקלות במהלך בניית משרד יוקרתי


בין אם מדובר באי-הסכמות בנוגע לנושאי עיצוב, או שמא צצות תקלות חמורות בתהליך הבנייה, התוצאה תהיה זהה – עיכוב בלוחות הזמנים והפסדים כספיים. בכל מקרה בו יש לעצב משרד לכדי משרד יוקרתי מחודש, חובה יהיה להסתייע באנשי המקצוע המומלצים ביותר.

כיצד בוחרים אדריכלים מומלצים לעיצוב משרדים מפוארים?


קודם כל, הכי חשוב, לבדוק את תיק עבודותיו של האדריכל. לאחר שאתם מוודאים כי סגנון עבודתו של האדריכל תואם לציפיותיכם, תוכלו תמיד לבקש רשימה של לקוחות ממליצים על אותו האדריכל. לרוב, לכל אדריכל שפועל כבר מספר שנים לא אמורה להיות בעיה להציג בפניכם את תיק עבודותיו ואת רשימת הלקוחות הממליצים עליו.


מה עוד כדאי לוודא לפני שיפוץ יוקרתי למשרד?


מעבר לרשימת לקוחות ממליצים ותיק עבודות שיש לבדוק, כדאי כמובן לוודא שיש ביניכם לבין האדריכלים את הקליק הנכון. חברת אדריכלות כוללת בתוכה מעצבי משרדים ומעצבים, מומחי BIM ועוד. כל אלו, הם אותם אנשי מקצוע המתאגדים לכדי כוח מניע אחד וחזק היוצר רעיונות מקוריים, חשיבה מחוץ לקופסה ועיצוב משרדים מנצח.


אם נותרתם עם תהיות או סקרנות, בהחלט מומלץ לשבת לפגישת ייעוץ עם חברת אדריכלות מומלצת לעיצוב משרדי יוקרה. בפגישת ייעוץ עם חברה כמו ניר שמואלי – מומחי BIMועיצוב משרדים יוקרתיים, תוכלו לדון בציפיות שלכם מהעיצוב המתחדש, בציפיות שלכם מהאדריכלים וכדומה.


פגישת ייעוץ עם אדריכלים לעיצוב משרדים מפוארים


לאחר פגישה של ייעוץ מקצועי עם אדריכלים לעיצוב משרד, תוכלו לצאת לדרך בהרגשה הרבה יותר בטוחה. חשוב לציין כי גם לאחר פגישת ייעוץ, לעיתים יהיה הצורך לקיים פגישות נוספות לייעוץ-המשך. לרוב, לאחר מספר פגישות כבר ניתן לגבש כיוון-עיצובי כללי של המשרד המתחדש.

לא פעם, לאנשים לוקח זמן-מה לגבש את עמדתם לגבי העיצוב העתידי של המשרד, מה שמובן בהחלט. בשורה התחתונה, מדובר בפרויקט חשוב ביותר, פרויקט שקובע את פני בית העסק. עם העיצוב הנכון, שתואם את התחום של בית העסק, יהיה ניתן אפילו להגביר פעילות עסקית במשך הזמן. בסופו של דבר, בית עסק שמכבד את עצמו ומשדר עסקיות נאותה ויוקרתית, הוא בית עסק שסיכוייו לשגשג הם גדולים יותר.

10 views0 comments